SZKODY KOMUNIKACYJNE

Pomożemy w likwidacji szkód komunikacyjnych oraz w udokumentowaniu uszkodzeń.

Szkoda komunikacyjna , problem z likwidacją? Pomożemy!

Jesteś osobą poszkodowaną w wypadku lub kolizji drogowej? Doskonale rozumiemy Twoje zakłopotanie w związku z problemami w likwidacji tej szkody.

Dla osób, które pierwszy raz w życiu uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, proces likwidacji szkody potrafi być skomplikowany. Towarzystwa ubezpieczeniowe wykorzystują wszelkie dostępne narzędzia by odmówić wypłaty pełnego odszkodowania oraz skrócić okres najmu pojazdu zastępczego na czas likwidacji szkody.

Szczegóły dotyczące pojazdu zastępczego z OC sprawcy znajdują się tutaj.  

Co kryje się pod pojęciem likwidacji szkody? Jest to okres od powstania szkody (data zdarzenia) do momentu, w którym wypłacone zostało odszkodowanie umożliwiające przywrócenie stanu pojazdu przed zdarzenia bądź do momentu wykonania naprawy pojazdu potwierdzonego fakturą.

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub porady w zakresie usunięcia szkody z pojazdu, skontaktuj się z nami! 

Kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą:

Likwidacja szkód komunikacyjnych online – na czym to polega?

Obecny trend w załatwianiu spraw związanych z odszkodowaniami wymaga od nas działań przez internet. Dlatego my również pomagamy ONLINE w jak najszerszym zakresie.

Bezpłatnie zweryfikujemy otrzymane od ubezpieczyciela dokumenty do szkody. Odpowiemy na pytanie, czy odszkodowanie zostało zaniżone oraz, czy wartość pojazdu przy szkodzie całkowitej została zaniżona.

Wykonamy również niezaniżone wyliczenia jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Ubytek wartości pojazdu po wypadku – sprawdź kiedy się należy.

Ubytek wartości pojazdu po wypadku lub kolizji należy się dla pojazdów osobowych w wieku do 6 lat. Drugim warunkiem jet fakt, że jest to pierwsze zdarzenie o charakterze kolizyjnym tego samochodu. 

Twój samochód został uszkodzony i uważasz, że powinna zostać policzona utrata wartości? Skontaktuj się z nami i sprawdź! 

Prowadzisz warsztat, masz problem w likwidacji szkód i rozliczeniu bezgotówkowym?

Zaparzamy do współpracy. Wykonamy kosztorys do naprawy bezgotówkowej, który będzie podstawą do uzyskania odszkodowania tytułem pokrycia kosztów naprawy. Dodatkowo doradzimy i pomożemy w procesie likwidacji szkody z towarzystwem ubezpieczeniowym. W przypadku odmowy wypłaty pełnej kwoty z faktury, poprowadzimy sprawę przed sądem.

Potrzebujesz pomocy w procesie likwidacji szkody?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

rzeczoznawca-logo

Zapraszamy również do poznania pozostałych usług, które oferujemy.