LIKWIDACJA SZKÓD

Pomożemy w sprawnej likwidacji szkody komunikacyjnej.

Postępowanie likwidacyjne to proces, w którym towarzystwo ubezpieczeniowe powinno doprowadzić do wypłaty odszkodowania. Osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym otrzymując odszkodowanie, otrzymuje rekompensatę za doznane szkody. Prawidłowo wyliczona rekompensata umożliwia doprowadzenie pojazdu do wcześniejszego stanu sprzed zdarzenia lub po sprzedaży wraku, na zakup nowego ale zbliżonego środka transportu. Pokrywa również koszty dodatkowe takie jak holowanie, zastępczy samochód czy parking na czas likwidacji szkody.

Niestety w praktyce napotykamy się na wiele problemów podczas likwidacji szkody! 

Likwidacja szkody, która powstała nie z naszej winy, nie powinna wymagać od nas poświęcania prywatnego czasu. W wielu przypadkach nie możemy jednak liczyć na prawidłowe rozwiązanie problemu przez pracownika towarzystwa ubezpieceniowego. Co zrobić w takim przypadku szczególnie, gdy jest to pierwsza taka sytuacja?

Z pomocą przychodzą nasi eksperci, rzeczoznawcy oraz firmy, z którymi współpracujemy! 

Nasze doświadczenie zaoszczędzi dużo Twojego czasu.

 

Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych rodzajach odszkodowań, kliknij odpowiedni kafelek:

Potrzebujesz pomocy w likwidacji szkody?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

rzeczoznawca-logo

Zapraszamy również do poznania pozostałych usług, które oferujemy.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Po szkodzie postaramy się zapewnić wszystkie możliwe udogodnienia tak, aby przez proces likwidacji szkody przebrnąć bez niepotrzebnych emocji i stresu.

Profesjonalny rzeczoznawca zweryfikuje dokumenty od towarzystwa ubezpieczeniowego do szkody i odpowie na najczęściej zadawane pytanie – co zrobić z zaniżonym odszkodowaniem.

Pomożemy w uzyskaniu wyższego odszkodowania, a także:

Znajdziemy samochód zastępczy na czas likwidacji szkody, aby móc korzystać z pojazdu podczas naprawy uszkodzonego własnego samochodu lub podczas poszukiwania nowego samochodu w miejsce uszkodzonego.

Umówimy holowanie pojazdu pod wskazany adres, do warsztatu lub na parking w sprawdzonej firmie autoholowania. 

Znajdziemy warsztat naprawczy w celu wykonania naprawy bezgotówkowo na koszt ubezpieczyciela sprawcy tak, by formalności nie obciążały poszkodowanego. 

W przypadku wystąpienia szkody całkowitej postaramy się znaleźć kupującego na uszkodzony w wypadku lub kolizji pojazd.

We współpracy z licznymi podmiotami działającymi w branży związanej z likwidacją szkód, oferujemy usługi na szerokim terenie działania.

 

Zapraszamy również na naszego BLOGa, gdzie umieszczamy ciekawe i przydatne artykuły związane z likwidacją szkód.