ODSZKODOWANIA OSOBOWE

Uzyskamy odszkodowanie za szkody osobowe powstałe w okresie ostatnich 3 lat.

Odszkodowanie za szkodę osobową

Za szkody osobowe powstałe w wyniku zdarzeń spowodowanych przez osoby trzecie, przyznane i wypłacone powinno zostać odszkodowanie! Jeśli w zdarzeniu drogowym doznałeś uszczerbku na ciele lub urazu psychicznego – masz prawo starać się o takie zadośćuczynienie!

Współpracujący z nami zespół doświadczonych radców prawnych i adwokatów pomoże w uzyskaniu należnego odszkodowania za doznane szkody!

Kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą:

Pamiętaj!

Odszkodowanie za szkody osobowe może zostać wypłacone nie tylko z polisy OC sprawcy, ale również z polisy własnej, jeżeli taką posiadasz. Polisa na życie bardzo często okazuje się przydatna w takiej sytuacji! W wielu przypadkach pokrywa w pełni koszty leczenia, koszty transportu bądź indywidualnej opieki.

Każdy uczestnik, który nie był sprawcą zdarzenia ma prawo do odszkodowania! Tyczy się to zarówno pasażerów, pieszych, jak i kierowcy.

Skontaktuj się z nami już dziś, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Dowiesz się jak prawidłowo udokumentować szkodę, jakie kroki podjąć po zdarzeniu, jak uzyskać odszkodowanie?

Po uzyskaniu od Ciebie pełnomocnictwa, Twoja obecność w sądzie nie jest wymagana. My występujemy w roli Twojego pełnomocnika realizując wszelkie formalności.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania za szkody osobowe?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

rzeczoznawca-logo

Zapraszamy również do poznania pozostałych usług, które oferujemy.