ODSZKODOWANIA MAJĄTKOWE

Uzyskamy odszkodowanie za szkody majątkowe powstałe w okresie ostatnich 3 lat.

Odszkodowania majątkowe

Szkodą majątkową określamy wszystkie doznane szkody nieosobowe, takie jak uszkodzenie telefonu komórkowego lub tabletu w kolizji. Szkodą majątkową jest również często pomijane, uszkodzenie fotelika dla dziecka w wypadku. Jeśli w wypadku ucierpiał nie tylko Twój pojazd, ale także inne wartościowe przedmioty będące Twoją własnością – możesz starać się o odszkodowanie majątkowe!

Wartość szkody materialnej często określana jest przez towarzystwa ubezpieczeniowe nieprawidłowo, co skazuje poszkodowanych na zaniżone odszkodowanie.

Wyliczenia sporządzone na zlecenie towarzystwa ubezpieczeniowego mogą nie być bezstronne. Często jest to po prostu kosztorys wykonany przez pracownika towarzystwa ubezpieczeniowego lub inną osobę działającą na jego zlecenie. W efekcie, przyznane kwoty często są zaniżone.

Wysokość szkody majątkowej jest określana na podstawie art. 361 kodeksu cywilnego, który przewiduje, że zobowiązany do odszkodowania ponosi odpowiedzialność tylko za normalne następstwa działania lub zaniechania, z którego szkoda wynikła i w tych granicach naprawienie szkody obejmuje straty, które poszkodowany poniósł oraz korzyści, które mógłby osiągnąć, gdyby mu szkody nie wyrządzono.

Naszym Klientom, którzy starają się o odszkodowania majątkowe, zapewniamy pełną obsługę prawną, w tym:

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania za szkody majątkowe?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

rzeczoznawca-logo

Zapraszamy również do poznania pozostałych usług, które oferujemy.