ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE

Uzyskamy odszkodowanie za szkody komunikacyjne powstałe w okresie ostatnich 3 lat.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Wypadki komunikacyjne są ogromnym przeżyciem dla wszystkich poszkodowanych – kierowców, pasażerów, pieszych lub rowerzystów. Jeżeli uczestnicząc w wypadku komunikacyjnym ucierpiałeś Ty lub ktoś z Twojej rodziny, powinieneś ubiegać się o odszkodowanie z tego tytułu!

Odszkodowanie komunikacyjne to świadczenie przysługujące wszystkim poszkodowanym w wypadku lub kolizji drogowej. O należne odszkodowanie możesz starać się we własnym zakresie, ale możesz też skorzystać z fachowej pomocy specjalistów od odszkodowań z zakresu wypadków komunikacyjnych.

Zespół RzeczoznawcaOnline.pl zajmie się kompleksowym dochodzeniem odszkodowania w Twoim imieniu! Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania na etapie przed sądowym oraz w sądzie, na podstawie pełnomocnictwa.

Pomimo tego, że uzyskane odszkodowanie nie zmniejszy doznanego bólu i krzywdy, ani nie przywróci pełni zdrowia, to na pewno pozwoli przynajmniej pokryć koszty leczenia i zrekompensować straty, które zostały poniesione w wypadku komunikacyjnym.

Poza odszkodowaniem osobowym (za poniesioną krzywdę) możesz żądać również odszkodowania za realne straty spowodowane wypadkiem. Pamiętaj jednak, że podstawą do uzyskania odszkodowania komunikacyjnego jest  kosztorys naprawy, który także chętnie dla Ciebie przygotujemy.

Naszym Klientom, którzy starają się o odszkodowania majątkowe, zapewniamy pełną obsługę prawną, w tym:

  • pomoc w udokumentowaniu zakresu i wysokości szkody,
  • pomoc rzeczoznawców w kwestii weryfikacji stanowiska towarzystwa ubezpieczeń,
  • ocenę wysokości szkody przez rzeczoznawców samochodowych z wieloletnim doświadczeniem,

Czy warto ubiegać się o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny?

Pomimo faktu, że ilość wypadków komunikacyjnych z roku na rok maleje, to wciąż są one powszechne. W samym 2020 roku miało miejsce aż 23 540 wypadków w całej Polsce. Jest to ogromna ilość wydarzeń, które mają wpływ na zdrowie i życie tysięcy ludzi.  
 
Jeśli doszło do sytuacji, w której zostaliśmy poszkodowani w wyniku wypadku komunikacyjnego, wtedy może przysługiwać nam nie tylko odszkodowanie, ale także zadośćuczynienie lub renta uzupełniająca. To oczywiście jest uzależnione od konsekwencji i skutków wypadku, które mogą być zauważone dopiero po pewnym czasie.  
 
Zawsze warto ubiegać się o odszkodowanie. Niektóre szkody powstałe w wyniku wypadku komunikacyjnego mogą być niematerialne. Chodzi tutaj przede wszystkim o uszczerbek na zdrowiu psychicznym, który prowadzi do napadów lękowych, niechęci do prowadzenia pojazdów lub silnego stresu w komunikacji. Są to problemy, które mają rzeczywiste odzwierciedlenie w codziennym życiu i znacząco obniżają jego komfort.  
 
Nasz zespół ma ogromne doświadczenie w zakresie uzyskiwania odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania za szkody komunikacyjne?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

rzeczoznawca-logo

Zapraszamy również do poznania pozostałych usług, które oferujemy.