ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE

Uzyskamy odszkodowanie za szkody komunikacyjne powstałe w okresie ostatnich 3 lat.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Wypadki komunikacyjne są ogromnym przeżyciem dla wszystkich poszkodowanych – kierowców, pasażerów, pieszych lub rowerzystów. Jeżeli uczestnicząc w wypadku komunikacyjnym ucierpiałeś Ty lub ktoś z Twojej rodziny, powinieneś ubiegać się o odszkodowanie z tego tytułu!

Odszkodowanie komunikacyjne to świadczenie przysługujące wszystkim poszkodowanym w wypadku lub kolizji drogowej. O należne odszkodowanie możesz starać się we własnym zakresie, ale możesz też skorzystać z fachowej pomocy specjalistów od odszkodowań z zakresu wypadków komunikacyjnych.

Zespół RzeczoznawcaOnline.pl zajmie się kompleksowym dochodzeniem odszkodowania w Twoim imieniu! Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania na etapie przed sądowym oraz w sądzie, na podstawie pełnomocnictwa.

Pomimo tego, że uzyskane odszkodowanie nie zmniejszy doznanego bólu i krzywdy, ani nie przywróci pełni zdrowia, to na pewno pozwoli przynajmniej pokryć koszty leczenia i zrekompensować straty, które zostały poniesione w wypadku komunikacyjnym.

Poza odszkodowaniem osobowym (za poniesioną krzywdę) możesz żądać również odszkodowania za realne straty spowodowane wypadkiem. Pamiętaj jednak, że podstawą do uzyskania odszkodowania komunikacyjnego jest kosztorys naprawy, który także chętnie dla Ciebie przygotujemy.

Naszym Klientom, którzy starają się o odszkodowania majątkowe, zapewniamy pełną obsługę prawną, w tym:

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania za szkody komunikacyjne?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

Zapraszamy również do poznania pozostałych usług, które oferujemy.