Potrzebujesz profesjonalnego rzeczoznawcy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

rzeczoznawca-logo

Zapraszamy również do poznania pozostałych usług, które oferujemy.

Jako doświadczeni rzeczoznawcy, świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jednak podążając za obecnie obowiązującymi trendami oferujemy Państwu usługi z zakresu rzeczoznawstwa online – przez internet bez w wielu przypadkach nieobowiązkowej wizyty rzeczoznawcy. Dla naszych specjalistów nie ma znaczenia, czy rzeczoznawca potrzebny jest w Warszawie, Gdańsku, Krakowie czy Katowicach. Terminowo rzetelnie wykonamy opinię bądź wyliczenie zgodnie z zleconą usługą dla rzeczoznawcy.

Niestety nie wszystkie usługi możliwe są do wykonania zdalnie jednak taki sposób załatwienia sprawy pozwoli zaoszczędzić Państwu czas a także sfinalizować sprawę w dogodnym terminie bez ograniczeń godzinowych. 

Online zrealizować możemy usługi min. takie jak np.:

wyliczenie rzeczywistej wartości szkody w oparciu o przesłane dokumenty (w odpowiedzi na zaniżony kosztorys),

wyliczenie wartości pojazdu, w tym w wielu przypadkach do akcyzy bądź towarzystwa ubezpieczeniowego.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa do kontaktu oraz do zapoznania się ze szczegółowymi opisami usług zawartymi pod kafelkami powyżej. 

W przypadku usług online, prosimy o kontakt bądź zapoznanie się z wytycznymi takimi, jak np. instrukcja wykonania zdjęć do usług online. 

Instrukcja przygotowana została w celu zaoszczędzenia Państwa czasu poświęcanego na zleceniu usług z zakresu rzeczoznawstwa online.

Od wielu lat zajmujemy się rzeczoznawstwem samochodowym i maszynowym. Realizujemy sprawy związane z likwidacją szkód (wyliczenie kosztów napraw, wycena wartości pojazdów, wyliczenie szkody całkowitej oraz rynkowy ubytek wartości), wyceniamy pojazdy, maszyny i urządzenia dla banków, do akcyzy bądź innych celów a także wykonujemy opinie w pełnym zakresie rzeczoznawstwa.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie tak, by usługi realizowane były na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy firmy świadczące usługi motoryzacyjne, głównie z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych.